činnost klubu v roce 2008

12. srpna 2008 v 21:40
5.1.- Vyměnili jsme si recepty pečiva, které jsme pekli na Vánoce.

12.2.- Začali jsme připravovat věci na velikonoční výstavku.


11.3.- Dokončili jsme sérii našich výrobků, kterými jsme se prezentovali o Velikonocích.

19.3.- Uspořádali jsme velikonoční výstavu v Zeleném domě na náměstí. Vystavovali sjme společně s Charitou z Rokycan.

Účastnili jsme se velikonoční výstavy v Muzeu B Horáka. Aktivně jsme se zúčastnili soutže o nejchutnějšího beránka. Letos jsme se s naším bezlepkovým masovým beránkem umístili na 3. místě. Naše expozice měla velký úspěch, protože jsme přímo v muzeu pekli bezlepkové perníčky, mazance a bezlepkový chléb. Naše pečivo nejenže provonělo všechny prostory muzea, ale podle zájmu ochutnávajících i chutnalo.

8.4.- Konala se výroční členská schůze, kde se tradičně zvolil předseda a další členové výboru. Schválili jsme plán činnosti na rok 2008, rozpočet, odsouhlasila se rozvaha.
6.5.- Konala se Chlebíčkiáda o nejchutnější bezlepkový chlebíček. Krom klasického bezlepkového chleba podle původně pardubické receptury, jsme ochutnali také světlý a tmavý chléb ze směsi z Palety Lipnice, Chléb z Jizerky, ale nejvíce chutnal sladký bílkový chlebíček s ořechy a rozinkami.
3.6.- na této schůzce jsme se připravovali na výstavu v Praze, které jsme se samozřejmě zúčastnili. tato výstava byla třídenní, ale my jsme do Prahy jeli na dva dny. S činností klubu návštěvníky seznamovala Jája Valentová a Jana Sovadinová. Výstava byla velice úpěšná, protože se o naší činnosti dozvěděl široký okruh
návštěvníků, ale hlavně jsme mohli pomoci radami několika začínajícím "bezlepkářům", ale i lidem, kteří měli zdravotní problémy a ostýchali se je řešit.

Vypukly prázdniny a my jsme odpočívali !!!!!!

9.9.- Na této schůzce jsme si vyměňovali naše úžasné zážitky z prázdnin.

4.-5.10. jsme zorganizovali víkendový pobyt pro děti s nesnášenlivostí lepku ve Volduchách.

7.10.- Soutěž o nejchutnější koláček, nebo-li Kola Kola Koláček. Vítězem se stal koláč
Kyň nekyň, budiž brus.


4.11.- Jsme připravovali výrobky na vánoční výstavku společnou s Klubem Korálky, která se bude konat 11.-12.12. v Zeleném domě.

2.12.- Vánoce, Vánoce přicházejí-aneb bez sladkého nechodí Ježíšek. Na tuto schůzku jsme si přinesli něco málo ze svých vánočních pamlsků.

11.-12.12. jsme vystavovali s Klubem Korálky naše výrobky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama